новини
Учні 5 класу участники обласного конкурсу до дня матері та сім'ї "Я люблю тебе Мамо"
YOUTUBE.COM
У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Рій "Холосненська варта" взяв участь в онлайн-конкурсі "Ватра! Слава Героям!".
Холосненська варта" взяв участь в онлайн-конкурсі "Ватра! Слава Героям!".
YOUTUBE.COM
26 квітня учні Холосненської СЗШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнської акції " За чисте довкілля".
Вже 35 років минуловідтоді, як весь світ почув слово "Чорнобиль" .
Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.
Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
Напередодні цієї пам'ятної дати учні Холосненської СЗШ І-ІІІ ступенів завітали до ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Бондаря Івана Івановича ,який поділився своїми спогадами про ці страшні дні 1986 року.
«ЧОРНОБИЛЬ» НЕ МАЄ ЧАСУ ДАВНОСТІ
З метою виховання у підростаючого покоління уваги до трагічних подій, пов’язаних з катастрофою на Чорнобильській АЕС, поваги до учасників ліквідації аварії, любові до рідної землі відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради проведено загальноміський конкурс дитячого малюнка до 35-роковин Чорнобильської катастрофи «Трагедія не має часу давності». На конкурс представлено понад 170 робіт учнів шкіл Коростенської міської територіальної громади різних вікових категорій. Роботи відзначалися змістовим наповненням образів, художньою майстерністю, оригінальністю назв.
За підсумками журі, до складу якого входили представники відділу освіти, фахівці Центру соціально-психологічної реабілітації населення, педагогічні працівники закладів освіти, переможцями стали:
у віковій категорії 6-10 років: І місце – Колесник Анна, Коростенський міський ліцей, 1-А клас; Дубодєл Руслана, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, 3-А клас; Марченко Андрій, навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» №2 ім. В. Сингаївського; ІІ місце – Дідківська Маргарита, Бехівська філія закладу загальної середньої освіти Васьковицький ліцей, 1 клас; Крат-Каленська Уляна, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 5-А клас; Тиць Назар, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 3-Б клас; Прохасько Ілля, Бехівська філія закладу загальної середньої освіти Васьковицький ліцей, 4 клас; ІІІ місце – Бондар Вікторія, Новаківський НВК, 5 клас; Усолкіна Єлизавета, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, 4 клас; Федоренко Андрій, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 4-Б клас; Діжа Марія, Коростенський міський ліцей, 4-А клас;
у віковій категорії 11-14 років: І місце – Бондар Мілада, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, 6-Б клас; ІІ місце - Кректун Христина, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 7-А клас; ІІІ місце – Яневич Катерина, Грозинська гімназія, 7 клас; Брицун Артем, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, 6-Б клас; Заєць Максим, Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 6-В клас;
у віковій категорії 15 – 17 років: І місце – Вознюк Ангеліна, Коростенська міська гімназія, 11-А клас; ІІ місце – Галицька Ольга, Васьковицький ліцей, 11 клас; ІІІ місце – Сінельников Даніїл, Холосненська СЗШ І-ІІІ ступенів, 10 клас.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
"Цивільний захист-це не жарти" під таким гаслом в Холосненській школі пройшов захід присвячений дню Цивільного захисту.
Під час якого для учнів 1-4 класів та вчителів закладу освіти було проведено навчальну евакуацію та квест який мав на меті: відпрацювання вмінь та навичок які потрібні для безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.
Команди пройшли випробовування за наступними станціями: "Переправа", "Конструктор", "Знаки безпеки", "Медична допомога", "Шифрувальник".
За результатами конкурсу перемогу здобула команда 4 класу, на чолі з класоводом Нагорною Аллою Дмитрівною. Всі команди, по закінченню заходу були нагородженні солодкими подарунками .
https://www.youtube.com/watch?v=Qq1yMgdXER4
12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань.
Загадковий світ зірок і планет з давніх часів притягував до себе увагу людей. Але ближче і доступніше він став тільки з проникненням людини в космічний простір.
Учні 3 класу також здійснили віртуальну космічну подорож, під час якої вони гралися, малювали, читали вірші. Всі залишилися задоволені!
Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Але особливо важливим воно стає під час пандемії коронавірусу у всьому світі.
Будьте здорові і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.
З 29.03.2021 р.відновлюється очне навчання для учнів 1-4 класів. Для учнів 5-11 класів продовжується навчання з використанням дистанційних технологій. ( Лист відділу освіти від 25.03.2021 р. 399)
20 березня - Міжнародний день щастя!
Шукайте щастя в дрібницях,
В усмішках, у ясних, світлих днях,
У прекрасних, радісних моментах,
У чудових, солодких снах.
Безмежне щастя — як земля цвіте,
Пробуджуючись від зими тривкої.
Як тонкий пагінець з землі росте,
В повітрі аромат берези й хвої.
Як списики травички у росі
Вже виткнулися із землі до сонця.
Все оживає у п’янкій красі
І радістю цвітуть людські віконця.
Велике щастя по землі іти,
Все відчувати, мріяти, любити…
І кожен раз із веснами цвісти…
Безмежне щастя в цьому світі жити!
Основна мета змагань – Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких звичаїв. Учасники гри «Сокіл» («Джура») власним прикладом надихають юних українців долучатися до здорового способу життя, інтелектуально та духовно збагачуватися, розвиватися фізично.
https://www.youtube.com/watch?v=r5cmJI21ziE
Як я умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень,
І стримуваний пломінь засіяє,
Вночі запалений, горітиме удень.
Леся Українка
Вогонь пісень Лесі Українки палає уже понад століття. Це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога. Донька Прометея, як назвали її люди, несла їм вогонь своїх поезій, цю іскру Божу за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків. То ж нехай нев’янучими квітами вплітаються у вінок безсмертя нашій славній землячці слова ,присвячені вшануванню 150-річчя від дня її народження. Хай звучить слово Лесі і слово про Лесю як шана наша пам’яті її великій.
20 лютого
Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.
Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.
Небесна сотня білих журавлів,
Душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.
Сьогодні туга душу розпина,
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?
Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.
В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.
Реєстрація на ЗНО 2021.
1 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Вона триватиме до 5 березня включно. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.
До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:
21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова і література,
4 червня – історія України,
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня
Головною відмінністю від попередніх років стало збільшення з чотирьох до п’яти числа обов’язкових предметів для державної підсумкової атестації у формі ЗНО.
Згідно з наказом МОН України кожен зареєстрований учасник має право пройти тести максимум з п’яти навчальних предметів (до 2021 року можна було з чотирьох). При цьому чотири предмети є обов’язковими для державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО: українська мова або українська мова та література ( Атестаційні завдання); математика; історія України (Період ХХ — початок ХХІ століть) або іноземна мова за вибором; ще один предмет зі списку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: https://testportal.gov.ua/
На Аскольдовій Могилі
Український цвіт —
По кривавій по дорозі
Нам іти у світ.
П.Тичина
Своє право бути вільною, незалежною державою українці відстоювали впродовж багатьох століть.
103 роки назад, 29 січня 1918 року, у нерівний бій з чотиритисячним підрозділом російської Червоної гвардії вступив нечисленний загін із юних оборонців української державності. Ці події назавжди вкарбувалися в пам’ять поколінь українців як Бій під Крутами.
Під час бою близько 30 хлопців потрапили в полон до більшовиків і були жорстоко і холоднокровно страчені. Вшановуючи пам’ять захисників Української Народної Республіки, що власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, щороку 29 січня ми відзначаємо День пам’яті Героїв Крут.
Виховні години 29 січня в Холосненській СЗШ І-ІІІ ступенів були приурочені саме цій історичній даті.
27 січня - сумний день. Саме в цей день Україна разом з усім світом вшановує пам’ять жертв Голокосту.Ця жахлива трагедія людства має слугувати нам і майбутнім поколінням нагадуванням про вчинені проти людства злочини. Вона має
навчити нас людяності, толерантності і поваги до ближнього, якої б національності, раси, віросповідання чи соціального статусу людина не була. Бо найвища цінність на Землі - це людське життя .
До вшанування памяті жертв Голокосту приєдналися учні і вчителі нашої школи.
День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можли…
Показати більше...
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими, говорив відомий поет Оскар Уайльд.
У дітей можна навчитися багатьох речей.
Їхній здатності помічати дрібниці та радіти життю, не боятися виражати свої думки та емоції, бути відвертими та щирими.
З дітьми ніколи ненудно.
З ними можна обговорити не лише всіх героїв кіновсесвіту "Марвел", а й теорію струн і утворення чорних дір. З дітьми можна нескінченно обійматись, бешкетувати, читати казки та дивитись мультики або ж просто мовчати, міркуючи про життя.
|